Nariai


Aistė Dementavičiūtė

Gimimo data: 2004-07-02

Klubas: SM Gaja/OK Takas

Pasiekimai: 

BOC 2019 W16 1vt. estafetės

WSOC 2019 W2 4vt. ilga

WSOC 2019 W2 3vt. komandinės 

LT čempionatas 2020 M16 2vt. estafetės

LT čempionatas 2020 M16 3vt. labai ilga

LT čempionatas 2020 M16 2vt. vidutinė

Mėgstamiausia distancija: vidutinė/ilga

Mėgstama veikla: Kelionės, slidinėjimas, piešimas

Pravardė: Čigoniukė vagiliukė


Algirdas Bartkevičius

Gimimo data: 1995-05-19

Klubas: OK Takas/OK Denseln (Swe)

Pasiekimai:

JWOC 2015 3vt. sprintas

BOC 2017 V21 4vt. ilga

LT čempionatas 2020 V21 1vt. sprintas, ilga, estafetės

Swedish league 2015 V20 1vt. bendroje įskaitoje

Švedijos čempionatas 2015 V20 1vt. sprintas, ilga, labai ilga

Mėgstamiausia distancija: sprintas/ilga

Papildomai mėgstama veikla: skaityti knygas, žiūrėti serialus, išmokti kažką naujo

Pravardė: Jaunuolis


Austė Skaisgirytė

Gimimo data: 2001-04-25

Klubas: SM Gaja/OK Takas

Pasiekimai: 

LT čempionatas 2020 M20 3vt. ilga

LT čempionatas 2019 M18 2vt. sprintas 

BOC 2017 W16 3vt. ilga

Mėgstamiausia distancija: sprintas

Papildomai mėgstama veikla: tinklinis, šokiai

Pravardė: Sesė


Benedikta Deveikytė

Gimimo data: 2004-04-14

Klubas: SM Gaja/OK Takas

Pasiekimai: 

BOC 2019 W16 3vt. estafetės 

LT čempionatas 2020 M16 5vt. labai ilga

Mėgstamiausia distancija: ilga/sprintas 

Papildomai mėgstama veikla: Būti su draugais, žiūrėti filmus, keliauti

Pravardė: Rūta Meilutytė


Ema Remendaitė

Gimimo data: 2007-12-17

Klubas: SM Gaja

Pasiekimai: 

LT čempionatas 2020 M14 5 vt. estafetės

Mėgstamiausia distancija: vidutinė

Papildomai mėgstama veikla: piešimas

Pravardė: kaziolas


Erika Matiulionytė

Gimimo data: 2007-08-23

Klubas: SM Gaja

Pasiekimai: 

Takas 2019 D12 4vt.

Alytaus taurė 2019 M12 2vt.

Kauno estafetės 2019 M12 3vt.

Mėgstamiausia distancija: vidutinė

Papildomai mėgstama veikla: plaukimas, buvimas su draugais 

Pravardė: Saldainiukas


Gabija Stankevičiūtė

Gimimo data: 2008-07-31

Klubas: SM Gaja

Pasiekimai: 

LT čempionatas 2020 M12 3vt. ilga

Žemaitijos taurė 2020 M12 3vt. 

Alytaus taurė 2020 M12 1vt.

Mėgstamiausia distancija: vidutinė 

Papildomai mėgstama veikla: mėgstu vaikščioti gamtoje 

Pravardė: Buožgalvis


Gabrielė Mačiulytė

Gimimo data: 2004-10-09

Klubas: SM Gaja/OK Takas

Pasiekimai:

Kauno rogaining’as 2018 2vt.

Komandinės 2018 2vt.

Kauno rogaining’as 2019 2vt. 

Komandinės 2019 2vt.

Kauno estafetės 2019 2vt. 

Mėgstamiausia distancija: sprintas

Papildomai mėgstama veikla: meninė veikla

Pravardė: Spiruoklė


Justė Skaisgirytė

Gimimo data: 2001-04-25

Klubas: SM Gaja/OK Takas

Pasiekimai: 

LT čempionatas 2019 M18 1vt. estafetės

Lietuvos taurė 2019 D18 1vt.

LT čempionatas 2019 M18 2vt. naktinės

Mėgstamiausia distancija: vidutinė/sprintas

Papildomai mėgstama veikla: tinklinis, plaukimas

Pravardė: Sesė(dvynė)


Kasparas Murėnas

Gimimo data: 2005-04-29

Klubas: SM Gaja/Medeina

Pasiekimai: 

BOC 2019 M14 1 vt. ilga

Mėgstamiausia distancija: vidutinė/ilga

Papildomai mėgstama veikla: futbolas, programavimas 

Pravardė: Kaspa


Matas Račickas

Gimimo data: 2005-01-12

Klubas: SM Gaja/OK Takas

Pasiekimai: Gerai praleistas laikas

Mėgstamiausia distancija: ilga

Papildomai mėgstama veikla: domėjimasis mokslais ir filmų/serialų žiūrėjimas

Pravardė: Duonius


Neda Davidavičiūtė

Gimimo data: 2005-03-27

Klubas: SM Gaja/OK Takas

Pasiekimai:

LT čempionatas 2020 M16 2 vt. sprintas

LT čempionatas 2020 M16 3 vt. vidutinė, ilga

BOC 2019 W16 3 vt. estafetės

Mėgstamiausia distancija: vidutinė/ilga

Mėgstama veikla: kelionės, maisto gaminimas, būvimas su draugais

Pravardė: vaflis


Tadas Dementavičius

Gimimo data: 2004-07-02

Klubas: SM Gaja/OK Takas

Pasiekimai:

EYOC 2019 V16 3vt. estafetės

EYOC 2019 V16 4vt. Sprintas

LT čempionatas 2020 V18 2vt. sprintas

LT čempionatas 2020 V21 3vt. estafetės 

LT čempionatas 2020 V18 1vt. vidutinė

Mėgstamiausia distancija: sprintas/vidutinė 

Papildomai mėgstama veikla: mėgstu klausytis muzikos, žvejoti

Pravardė: Drambliukas 


Ugnė Skučaitė

Gimimo data: 2004-11-30

Klubas: SM Gaja/OK Takas

Pasiekimai:

BOC 2017 M14 1vt. Ilga 

LT čempionatas 2020 M16 1vt. vidutinė, ilga

LT čempionatas M21 2vt. estafetės

Mėgstamiausia distancija: vidutinė/ilga

Mėgstama veikla: maisto ir desertų gaminimas, knygų skaitymas

Pravardė: Rudnosiukas